Силіконовий жіночий годинник на руку чорний стиль Стильний наручний годинник для жінок із силіконовим ремінцем (074)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконовий жіночий годинник на руку чорний Стильний наручний годинник для жінок із силіконовим ремінцем Характеристики: Матеріал корпусу — метал; Матеріал ремінця — рельєфний силіконовий; Діаметр циферблата: 3,7 см; Ширина ремінця: 1,8 см; Механізм: кварцовий (на батарейці);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 390 ₴

