Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече De Esse
-30%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна та практична модель шкіряної сумки месенджера через плече для чоловіків від українського бренду De Esse. Сумка складається з двох відділень та окремої кишені для телефону. Зі зворотного боку і всередині відділення є по одній додатковій кишені на блискавці. Барсетка компактна, але вміщує всі необхідні щодня речі, довжину плечового ременя можна міняти. При виготовленні використовується якісна шкіра, міцна підкладка та надійна фурнітура, які не завдадуть Вам незручностей у процесі експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 053,80 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка







