Сумка чоловіча водонепроникна чорна De Esse
-30%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова стильна модель сумки для чоловіків. Барсетка виконана з водовідштовхувального матеріалу, тактильно м'яка та приємна, дуже легка. Усередині 1 зручне відділення. На лицьовій стороні розташовані 2 вертикальні кишені на блискавці, також є додаткова кишеня на блискавці зі зворотного боку. Барсетка компактна, але вміщує всі необхідні речі щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Формат | Вертикальний |
- Ціна: 700 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка







