Чоловіча сумка барсетка зручна та стильна бананка на плече стиль Луї Вітон
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка барсетка зручна та стильна бананка на плече стиль Луї Вітон
Характеристики:
Матеріал: екошкіра + канва;
Закривається на блискавку;
2 основні відділення + 3 додаткові;
Фурнітура: метал із гравіюванням бренда;
Плівний ремінь регулюється за довжиною;
Висота: 16 см;
Довжина: 21,5 см;
Ширина за основою: 8 см;
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка барсетка зручна та стильна бананка на плече стиль Луї Вітон |
- Ціна: 1 699 ₴








