Жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка для дівчат на плече
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка для дівчат на плече
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму;
Довжина: 29 см;
Ширина за основою: 12 см;
Висота: 22 см;
Висота ручок: 14 см;
Плечовий ремінь — у комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см — регулюється);
Малюнок: вишивка;
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка для дівчат на плече |
- Ціна: 1 249 ₴








