Жіночий шкіряний клатч гаманець | Клатч-гаманець із натуральної шкіри
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний клатч гаманець | Клатч-гаманець із натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра;
Висота: 19 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 190 г |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Клатч-гаманець із натуральної шкіри | Жіночий шкіряний клатч-гаманець |
- Ціна: 1 249 ₴









