Дитячий конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий дитячий конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки
Характеристики:
У барвистій фірмовій коробці;
Матеріал: пластик;
775+ деталей;
Розмір коробки: 53х35х7 см
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 504 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки |
- Ціна: 1 949 ₴









