Чоловіча сумка бананка стиль Коач на груди, сумка-бананка слінг Coach преміум якість
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка бананка стиль Гуччі на груди, сумка-бананка слінг Gucci преміум якість
Характеристики:
Металева фурнітура з гравіюваннями;
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Висота: 31 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-бананка стиль Гуччі на груди, сумка-бананка слінг Gucci преміум'якість |
- Ціна: 1 599 ₴









