Дитячий рюкзак сумка трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Сумка-рюкзак;
Висота: 22 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 13 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем |
- Ціна: 1 099 ₴









