Ляльковий будиночок для дівчаток Іграшковий замок набір Будиночок для ляльок 192 предмети
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ляльковий будиночок для дівчаток Іграшковий замок набір Будиночок для ляльок 192 предмети
Характеристики: Матеріал: пластик; вміст набору на фото; Розмір у зібраному вигляді: 40х30х30 см; Розмір коробки: 30х22х6 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий ляльковий будинок замок іграшковий, набір будиночок для кукл 192 предмети |
- Ціна: 965 ₴





