Чоловіча сумка-бананка на груди люкс якість, барсетка на плече
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-бананка на груди люкс якість, барсетка на плече
Характеристики: Матеріал: екошкіра + канва; Закривається на блискавку; 2 основні відділення + 3 додаткові; Фурнітура: метал із гравіюванням бренда; Плівний ремінь регулюється за довжиною; Висота: 16 см; Довжина: 21,5 см; Ширина за основою: 8 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 699 ₴









