Жіночий шкіряний гаманець у коробці люкс якість
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець у коробці люкс якість Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра люкс якості; У коробці; Виробник: Туреччина; Довжина: 10,5 см; Ширина за основою: 2 см; Висота: 9,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 499 ₴









