Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча Модель 2 (LV)
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 47 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Модель 1 (LV) |
- Ціна: 1 549 ₴






