Чоловіча велика сумка для міста зала тренувань поїздок
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча велика сумка для міста зала тренувань поїздок
Храктеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 47 см; Ширина за основою: 22 см; Висота: 26 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Мoдель | Модель 1 (LV) |
| Візерунки та принти | Клітка |
- Ціна: 1 549 ₴









