Жіноча сумка для фітнесу залу тренувань Сумка для речей ручної поклажі в літак поїзд
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка для фітнесу залу тренувань Сумка для речей ручної поклажі в літак поїзд
Храктеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 47 см; Ширина за основою: 22 см; Висота: 26 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Глибина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Модель 1 (LV) |
| Тип | Ручна поклажа |
- Ціна: 1 549 ₴









