Дитячий кінетичний пісок у валізі Dynamic Sand набір піску розвивальний для хлопчика в подарунковій коробці
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий кінетичний пісок у валізі Dynamic Sand набір піску розвивальний для хлопчика в подарунковій коробці Характеристики Склад: 1 кран, 3 екскаватори, 750 г кінетичного піску, кейс; Розмір коробки: 39х7х26 см; Матеріал техніки: пластик; Яскрава та красива коробка, ідеальний варіант для подарунка;
УВАГА! Комплектація може бути змінена виробником без повідомлення Інтернет-магазину, в такому випадки інформація на сайті може відрізнятись від дійсної.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 1000 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий кінетичний пісок у валізі Dynamic Sand набір піску розвивальний для хлопчика в подарунковій коробці |
- Ціна: 1 550 ₴









