Лялька динамічна дитяча іграшка пупс Інерційна рухома з пляшкою в коробці Lovely Baby
-36%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька динамічна дитяча іграшка пупс Інерційна рухома з пляшкою в коробці Lovely Baby
Характеристики: Матеріал: пластик + латекс; Вміст набору на фото; Велика коробка з ручкою; Розмір коробки: 44х32х13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 440 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча динамічна лялька іграшка Lovely Baby пупс інерційна рухома з пляшкою в коробці |
- Ціна: 1 449 ₴







