Ігрові фігурки рослинності проти Зомбі Набір ігрових фігурок Plants vs Zombies у коробці
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрові фігурки рослинності проти Зомбі Набір ігрових фігурок Plants vs Zombies у коробці
Характеристики: Матеріал: пластик + латекс + поролон; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 35,5х31х7,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 355 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір ігрових фігурок Plants vs Zombies у коробці/Набір іграшок ігрові фігурки рослинності проти Зомбі |
| Мoдель | Виберіть модель |
- Ціна: 1 049 ₴




