Якісна чоловіча міська сумка на плече Дорожня сумка ручна поклажа
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка ручна поклажа
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 47 см; Ширина за основою: 20 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 399 ₴









