Супергерої марвел Халк Людина Павук Супермен Набір фігурок лего 12 шт. супергероїв
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супергерої марвел Халк Людина Павук Супермен Набір фігурок лего 12 шт. супергероїв
Характеристики: Матеріал: пластик; 12 фігурок; Розмір коробки: 26х18х4 см Склад набору на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 589 ₴





