Фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies Дитячий набір фігурок із горохгострілом
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies Дитячий набір фігурок із горохгострілом
Характеристики: Матеріал: пластик; Розмір коробки: 48х34,5х7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 345 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі фігурки Plants vs Zombies з горохгострілом |
- Ціна: 1 459 ₴









