Ігрові фігурки чоловічки Star Wars, набір фігурок лего герої Зоряні Війни 12 шт
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрові фігурки чоловічки Star Wars, набір фігурок лего герої Зоряні Війни 12 шт.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 фігурок + предмети;
Розмір коробки: 25,5х18х3,5 см;
Склад набору на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinbo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Star Wars |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 35 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ігрові фігурки чоловічки Star Wars, набір фігурок лего герої Зоряні Війни 12 шт. |
- Ціна: 549 ₴





