Конструктор для хлопчика динозаври jurassic world Дитячий конструктор Тирекс із машиною

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для хлопчика динозаври jurassic world Дитячий конструктор Тирекс із машиною
Характеристики: Матеріал: пластик; 150 деталей; Розмір коробки: 38х26х6 см Склад набору в зібраному вигляді з розмірами на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Динозаври |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор динозаври jurassic world, Конструктор для хлопчика Тирекс з машиною |
- Ціна: 1 450 ₴





