Дитячі фігурки Roblox Роблс Набір ігрових фігурок у коробці Восьминіг пірат ігрові фігурки герої 8 шт.
-26%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі фігурки Roblox Роблс Набір ігрових фігурок у коробці Восьминіг пірат ігрові фігурки герої 8 шт.
Характеристики: Матеріал: пластик; 8 фігурок ; Розмір коробки: 25х20х5,5 см Склад набору на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
- Ціна: 725 ₴





