Набір Фігурок Іграшок Рослини Проти Зомбі 19 шт., ігрові фігурки Plants vs Zombies
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Фігурок Іграшок Рослини Проти Зомбі 19 шт., ігрові фігурки Plants vs Zombies
Характеристики:
Велика та яскрава коробка — ідеальний варіант для подарунка дитині;
Матеріал: пластик + латекс;
19 фігурок;
Великі та барвисті фігурки (10-13 см);
Розмір коробки: 66х43х8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1600 г |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір фігурок Іграшок Рослини Проти Зомбі 19 шт., ігрові фігурки Plants vs Zombies |
- Ціна: 2 999 ₴







