Чоловічий шкіряний гаманець стиль Hugo Boss чорний, портмоне Босс натуральна шкіра в коробці
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець стиль Hugo Boss чорний, портмоне Босс натуральна шкіра в коробці
Характеристики
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипа;
Закривається на магніт;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець-стиль Hugo Boss чорний, портмоне Бос натуральна шкіра в коробці |
- Ціна: 1 299 ₴





