Чоловічий шкіряний клатч портмоне стиль Лакоста на блискавці, гаманець барсетка Lacoste натуральна шкіра
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч портмоне стиль Лакоста на блискавці, гаманець барсетка Lacoste натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Пресований логотип на шкірі;
Довжина: 20 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 250 г |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч портмоне стиль Лакоста на блискавці, гаманець барсетка Lacoste натуральна шкіра |
- Ціна: 1 899 ₴







