Конструктор для дівчаток замок Принцеса Frozen Princess палац Ельза
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дівчаток замок Принцеса Frozen Princess палац Ельза
Характеристики: Матеріал: пластик; 734+ деталей; Розмір коробки: 53х35х7 см Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Кількість деталей | 734 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор замок Принцеса Frozen Princess палац Ельза для дівчаток |
- Ціна: 1 949 ₴






