Великий дитячий конструктор динозаври jurassic world 3727, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий дитячий конструктор динозаври jurassic world 3727, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
Характеристики:
Матеріал: пластик;
6 динозаврів;
Розмір коробки: 48х34х7 см
Склад набору в зібраному вигляді з розмірами на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Динозаври |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор динозаври jurassic world 3727, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду |
- Ціна: 1 699 ₴





