Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний діловий портфель чорний
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний діловий портфель чорний
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Волов'я шкіра);
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 28 см;
Довжина: 40 см;
Глибина: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 280 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Довжина: | 400 см |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний діловий портфель |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 449 ₴









