Замшева жіноча міні сумка на плече чорна Маленька сумочка натуральна замша
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча міні сумка на плече чорна Маленька сумочка натуральна замша
Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра (тримає форму за рахунок каркасу); Довжина: 21 см; Ширина: 8,5 см; Висота: 16 см; Логотип - металева бляшка; Якісна металева фурнітура; Плічовой ремінь на карабінах входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 099 ₴









