Чоловічий клатч барсетка Jeep, великий гаманець клатч Джип
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий клатч гаманець Jeep, модний портмоне екошкіра Джип
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 21 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 4 см;
Закривається на блискавку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий клатч барсетка Jeep, великий гаманець клатч Джип |
- Ціна: 769 ₴









