Дитячий конструктор замок Принцеси Castle великий палац для дівчаток
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор замок Принцеси Castle великий палац для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: пластик;
1300 деталей;
Розмір коробки: 36х27х6 см
Склад набору у зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Кількість деталей | 1300 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Замки |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор замок Принцеси Cstle великий палац для дівчаток |
- Ціна: 1 049 ₴



