Шкіряний чоловічий клатч Портмоне натуральна шкіра чорний в коробці
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий клатч Портмоне натуральна шкіра чорний в коробці
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра люкс якості; Вирубник: Туреччина; Довжина: 20 см; Висота: 11,5 см; Товщина: 4,5 см; Місткий і стильний гаманець у фірмовій коробці;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 2 099 ₴








