Модна жіноча сумка з брелоком, стильна велика жіноча сумочка екошкіра Рожево-фіолетовий

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумка з брелоком Стильна велика жіноча сумочка екошкіра
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму; Є довга ручка на плече; Брелок у комплекті; Довжина: 29 см; Ширина за основою: 13 см; Висота: 22 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожево-фіолетовий |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Візерунки та принти | Стьобаний |
- Ціна: 1 100 ₴

