Чоловіча сумка месенджер на плече клітинка Сумка барсетка для чоловіків та чоловіків
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка месенджер на плече клітинка Сумка барсетка для чоловіків та чоловіків
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 29 см; Ширина: 25 см; Глибина: 6 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 159 ₴









