Великий шкіряний чоловічий гаманець портмоне люкс якість, клатч для чоловіків стиль
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий шкіряний чоловічий гаманець портмоне Lacoste люкс якість, клатч для чоловіків стиль Лакоста, у коробці Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра люкс якості; Вирубник: Туреччина; Довжина: 12 см; Висота: 10 см; Товщина: 2 см; Місткий і стильний гаманець у фірмовій коробці;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 399 ₴








