Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ шкіра чорний, Чоловіча сумка офісна ділова сумка-портфель
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УВАГА! ВІДПРАВИМО з 17.10.25
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип призначення | Якісна чоловіча ділова сумка для документів формат А4, офісна сумка-портфель чорна, діловий портфель |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 399 ₴









