Величезний дитячий конструктор лего набір супергероїв марвел, набір фігурок супер герої Людина Павук
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Величезний дитячий конструктор лего набір супергероїв марвел, набір фігурок супер герої Людина Павук
Характеристики:
Матеріал: пластик;
У фірмовій коробці;
Розміри коробки: 50х35х7 см;
Кількість деталей: 1004 шт;
Склад набору на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1100 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 1004 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Фігурки лего набір супергероїв марвел, набір фігурок супергерійок Халк, Людина Павук, Супермен |
- Ціна: 2 749 ₴




