Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерне крісло на колесах чорне для дому офісу з екошкіри Malatec 16224
Офісне крісло, яке ідеально облягає сидячу фігуру, обтягнуте м'якою еко шкірою. Крім того, крісло має подвійний шар губки, що значно підвищує комфорт використання. Високий вбудований підголівник та відповідне профільування гарантують функціональність та підтримку голови, а широке сидіння дозволить працювати багато годин. Підлокітники м'які та зручні, що знижує біль у ліктях та навантаження на хребет.
- ЗРУЧНІСТЬ - зручні, широкі сидіння та спинка ідеально підходять до силуету сидячої людини. Високий вбудований підголівник і відповідний профіль гарантують функціональність і підтримку голови. Підлокітники правильної форми, що підвищує комфорт використання, а також навантаження на хребет.
- ВИСУВНА ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ - додатково крісло має висувну підставку для ніг, заховану під сидінням, що забезпечує комфорт використання та покращує кровообіг в ногах. Правильне положення мінімізує втому тіла і усуває м'язовий біль, викликаний неправильним положенням.
- ГУМОВІ КОЛЕСА - використання гумових коліс допомагає запобігти подряпинам на підлозі, і порізам на килимі. Колеса роблять підлогу безпечною, а переміщення на них тихе та комфортне. П'ятизіркова основа з подвійними коліщатками забезпечує стабільне пересування.
- РЕГУЛЮВАННЯ - крісло можна підлаштувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт використання. Висота сидіння регулюється. Також регулюється кут нахилу спинки (його можна зафіксувати в заданому положенні).
- ШВИДКИЙ І ЛЕГКИЙ МОНТАЖ - весь процес складання крісла швидкий, легкий і приємний. Це не повинно тривати більше 10 хвилин. Завдяки використанню еко шкіри крісло легко миється, для цього потрібна лише волога ганчірка. Крім того, крісло має знімний чохол, який можна прати при низькій температурі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Колір матеріалу: чорний;
- Матеріал: еко шкіра;
- Хрестовина: хром;
- Колеса: гумові;
- Механізм: важіль (метелик);
- Розміри (довжина/ширина/висота): 60/65/110 см;
- Регулювання висоти крісла: 102-110 см;
- Максимальне навантаження: до 130 кг;
- Вага крісла: 16 кг;
- Вага з упаковкою: 17,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Глибина крісла | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Кількість коліщаток | 5 шт. |
| Висота спинки | 66 см |
| Висота посадкової частини крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина крісла | 65 см |
- Ціна: 4 100 ₴










