Жіноча міні сумочка на плече, маленька сумка клатч для дівчат на ланцюжку
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка на плече, маленька сумка клатч для дівчат на ланцюжку
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Фурнітура: металева;
Розміри:
Висота: 16 см;
Довжина: 22 см;
Глибина: 7,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече, маленька сумка клатч для дівчат на ланцюжку |
- Ціна: 1 199 ₴








