Стильна жіноча сумочка через плече стьобана сумка з брелоком для дівчат
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумочка через плече стьобана сумка
Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 25 см; Ширина по основі: 11 см; Висота: 19 см; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка через плече клатч стьобана сумка з брелоком для дівчат |
- Ціна: 1 059 ₴








