Динозаври дитячий конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
-26%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозаври дитячий конструктор для хлопчиків парк юрського періоду lego jurassic world 3700 у фірмовій коробці
Характеристики: Матеріал: пластик; 205 деталей; Розміри коробки: 35х25,5х5 см Склад набору у зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Конструктор для дітей динозаври lego jurassic world 3700, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду |
- Ціна: 887 ₴









