Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор для дівчинки карета попелюшки Колісниця принцеси Ельза Frozen у фірмовій коробці
Характеристики: Матеріал: пластик; 378 деталей; Розмір коробки: 38х26х6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Кількість деталей | 378 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор лего карета золочки для дівчаток, колісниця принцеси Ельза Frozen |
- Ціна: 1 400 ₴










