Чоловічий рюкзак-сумка на плече
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий рюкзак-сумка на плече Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі Висота: 33 см; Ширина: 16 см; Глибина: 8 см; Переваги: Широкі та щільні плечові лямки; Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 800 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 1 079 ₴









