Дитячі фігурки героїв Рослини проти Зомбі Великий набір фігурок у коробці (7101)
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі фігурки героїв Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies Великий набір фігурок у коробці
Характеристики: Величезна та яскрава коробка з ручкою - ідеальний варіант для подарунка дитині; Матеріал: пластик; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки; Розмір коробки: 54х40х7 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Величезний дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі, ігрові фігурки Plants vs Zombies у великій коробці |
- Ціна: 1 599 ₴









