Дитячий конструктор Рослини проти Зомбі фігурки 315 деталей 60027 Ігровий конструктор для дітей (7093)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор Рослини проти Зомбі фігурки 315 деталей 60027 Ігровий конструктор для дітей
Характеристики: Матеріал: пластик; 315 деталей; Розмір коробки: 35х25х6,5 см Склад набору у зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор рослинності проти Зомбі 60027 лого Plants vs Zombies ферма фігурки 315 деталей |
- Ціна: 1 400 ₴









