Ігрові фігурки для дітей Роблокс у коробці Фігурки чоловічки та аксесуари 12шт Roblox
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрові фігурки для дітей Роблокс у коробці Фігурки чоловічки та аксесуари 12шт Roblox
Характеристики: Матеріал: пластик; 12 великих фігурок + аксесуари; Висота фігурки: 7,5 см; Розмір коробки: 31х28х6 см Склад на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Персонажі | ROBLOX |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий набір ігрових фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки чоловічки Роблс 12 шт. |
| Кількість деталей | 15 шт |
- Ціна: 999 ₴








