Конструктор для дітей будиночок з повітряними кулями 598дет Вперед і Вгору Disney в коробці

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дітей будиночок з повітряними кулями 598дет Вперед і Вгору Disney в коробці
Характеристики: У барвистій фірмовій коробці; Матеріал: пластик; 598 деталей; Розмір коробки: 32х24х7 см; Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 598 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Classic |
| Виробник | LEGO |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор Вперед і Вгору легенький будиночок із повітряними кулями Disney Lego для дитини |
- Ціна: 1 900 ₴









