Чоловіча сумка планшет через плече Стильна барсетка для чоловіків

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшет через плече Стильна барсетка для чоловіків
Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Висота: 21,5 см; Ширина: 17 см; Товщина: 6 см; Фірмовий ремінь; Фірмові гравіювання на фурнітурі;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшет стиль Tommy Hilfiger, сумка планшетка барсетка Томмі |
- Ціна: 1 379 ₴









